Jūlijs 2020

0102030405

Latgales reģiona bibliotēku darbinieku konference “Bibliotēka – vieta, kur gribas atgriezties” 2019. gada 20. septembrī Preiļos

2019. gada 20. septembrī Preiļu Galvenā bibliotēka, “Europe Direct” informācijas centra Austrumlatgalē kontaktpunkts Preiļos, Preiļu novada dome ar Latvijas Bibliotekāru biedrības (LBB), LBB Latgales nodaļas un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu organizē Latgales reģiona bibliotēku darbinieku konferenci “Bibliotēka – vieta, kur gribas atgriezties”, kas norisināsies Preiļu Galvenajā bibliotēkā (Kārsavas iela 4, Preiļos).

Diena būs piepildīta ar profesionālo kompetenču paaugstināšanas iespējām, uzklausot Tālivalža Langenfelda lekciju “Vizuālā informācija – harmoniska bibliotēkas interjera sastāvdaļa”, Angelikas Juško-Štekeles lekciju “Ģimenes un gadskārtu tradīcijas Latgalē”, Ingas Gedžūnes lekciju “Bibliotēkas popularizēšana sociālajos tīklos: krājums, pakalpojumi, tēla veidošana”, Vitas Brakovskas lekciju “Praktiskais radošums manai darba labizjūtai – pamats arī manai profesionālai izaugsmei”, kā arī piedaloties kādā no 3 radošuma meistarklasēm. Meistarklasi “Pateicības dāvanas pašu rokām” vadīs Preiļu Galvenās bibliotēkas vecākā bibliotekāre Solvita Erta, meistarklasi “Radošā NEdarbnīca: Mans personīgais biznesa modelis: neviens nav neaizstājams, toties ikviens var kļūt neatkārtojams” vadīs biedrības ZINIS valdes priekšsēdētāja, lektore Vita Brakovska, bet meistarklasi “Sociālo mediju izmantošanas iespējas bibliotēkas darbā” vadīs Latgales Centrālās bibliotēkas sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Gedžūne.

Kafijas pauzes un pusdienas tiek nodrošinātas no projekta EDIC Austrumlatgalē līdzekļiem.

Pilnu programmas aprakstu lasiet ŠEIT.

Dalībai konferencē var pieteikties līdz 16. septembrim (ieskaitot), aizpildot tiešsaistes pieteikuma anketu
https://ej.uz/konference_Preili ). Vietu skaits ierobežots.

Ja Jums ir radušies papildus jautājumi - droši rakstiet vai zvaniet Ilonai Skorodihinai: mob. t.: 26819391, e-pasts: ilona.skorodihina@preili.lv .

Paldies Latgales reģiona bibliotēku darbinieku konferences atbalstītājiem!

Informāciju sagatavoja:
Preiļu Galvenās bibliotēkas vadītāja