Kopējais skaits: 1201101

Novadnieki - jubilāri jūnijā

Skaistās dzīves jubilejās sveicam un atceramies:

29. maija darba laiks - esam atvērti!

Informējam, ka šodien, 29. maijā, esat mīļi gaidīti Preiļu Galvenā bibliotēka un Riebiņu bibliotēka, Aglonas bibliotēka kā ierasts. Svinēsim kopā!
.
BET IR SLĒGTAS PĀRĒJĀS PREIĻU NOVADA PUBLISKĀS BIBLIOTĒKAS: Par godu Latvijas hokeja komandas 2023. gada Pasaules hokeja čempionātā bronzas medaļas ieguves dienai, šogad 29. maijs noteikts par svētku dienu (saskaņā ar Grozījumiem likumā "Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām").

Darba laiks

"Vasarsvētku rītā agri no rīta jāiet uz upi mazgāties, kas tek pret rītiem, lai seja būtu tīra un nekad neaizgulētos!" /Latviešu tautas ticējums/

BIBLIOTĒKAS DARBA LAIKS 27.MAIJĀ

10.00-14.00

• Grāmatu pasūtījumus var veikt bibliotēkas kopkatalogā vai pa telefonu: 29991263.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Latvijas medijpratības datubāze

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) atgādina un aicina ikvienu interesentu paplašināt zināšanas un kompetences medijpratības jomā bez maksas, izmantojot NEPLP medijpratības datubāzi: datubaze.neplp.lv

Lasīt vairāk...

Izbraukuma seminārs Preiļu novada bibliotekārajiem darbiniekiem

26. maijā Preiļu novada bibliotekārie darbinieki aicināti piedalīties izbraukuma seminārā un praktiskajā nodarbībā "Pieskaries dabai: izglītojies, sporto, diskutē".
Semināra mērķisir izglītot bibliotēku darbiniekus par vidi un ekoloģiska dzīvesveida pamatprincipiem, sporta aktivitāšu nozīmi, iepazīstināt bibliotēku darbiniekus ar Eiropas vērtībām, aktualitātēm,
organizēt praktisku nodarbību Vitas Brakovskas vadībā ar tematisko virzienu “Idejas un ieteikumi atraktīvu pasākumu organizēšanai bibliotēkā”, organizēt radošas diskusijas.
Plānotais semināra ilgums 9.00 - 16.30

26. maijā bibliotēka apmeklētājiem slēgta

26. MAIJS - METODISKĀ DIENA

Bibliotēka apmeklētājiem slēgta!

*sakarā ar bibliotekāru pieredzes apmaiņas braucienu, 31. maija metodiskā diena pārcelta uz 26. maiju.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Jaunumi 3td e-GRĀMATU bibliotēkas virtuālajā plauktā!

TREŠDIENA. TREŠAIS TĒVA DĒLS. TRĪS ļoti dažādas, bet noteikti lasītājus uzrunājošas katra ar savu īpašo vēstījumu un noskaņu pieejamas 3td e-GRĀMATU bibliotēkā www.3td.lv. Līdz ar beidzot sagaidīto pavasara siltumu varam aizsēdēties vakarā parkā uz soliņa vai dārzā šūpuļtīklā, sekojot līdzi grāmatas sižeta vijumiem un notikumu pavērsieniem. Izbaudām!

Grāmatu mīļotāju klubiņa "Gāmatu GURU" tikšanās

10. maijā plkst. 17.00 aicinām uz grāmatu mīļotāju klubiņa "Grāmatu GURU" tikšanos!

Šoreiz tikšanās tēma ir Ukraina - Ukrainas rakstnieki, ukraiņu dzeja, proza, folklora, ukrainas garšas, tradīcijas, daba utt.

Preiļu Galvenās bibliotēkas 1.stāva abonementā skatāma jauna izstāde

Preiļu Galvenās bibliotēkas 1.stāva abonementā skatāma jauna izstāde "Visapkārt zeme zied"

08.05.2023

Preiļu Galvenās bibliotēkas 1.stāva abonementā ir skatāma Imantam Ziedonim veltīta izstāde

Preiļu Galvenās bibliotēkas 1.stāva abonementā ir skatāma izcilā dzejnieka Imanta Ziedoņa izstāde

Imants Ziedonis -Latvijas kultūras personība, kuru pirmām kārtām pazīstam kā dzejnieku, taču viņa darbības amplitūda bija plašāka par literatūras jomu vien – Ziedonis vadījis Latvijas dižkoku atbrīvotāju grupu, bijis Trešās atmodas laika sabiedriskais darbinieks un Latvijas Republikas Augstākās Padomes deputāts, Latvijas Kultūras fonda priekšsēdētājs un Latvijas Institūta vadītājs. Scenārija autors dokumentālajām, mākslas un animācijas filmām, kopā ar laikabiedriem – arī centīgs ārzemju literātu atdzejotājs.

08.05.2023