BIBLIOTĒKA ATSĀK GRĀMATU, ŽURNĀLU APMAIŅU

Februāris 2021

01020304050607

Pilsētas ziņas

23.oktobris - Preiļu Galvenās bibliotēkas 90.dzimšanas diena!

23. oktobris - Preiļu Galvenās bibliotēkas 90.dzimšanas diena!

Svētku mirklim sarūpēta dāvana - bibliotēkas kolektīvā spēle "Es mīlu Tevi, bibliotēka!", kas noritēs pēc skatītāju iemīļotās TV spēles "Es mīlu Tevi, Latvija" tradīcijām.

Ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus, spēlē piedalās tikai bibliotēkas darbinieki. Visi pārējie interesenti no plkst.15.00 spēles gaitai varēs sekot, pieslēdzoties Facebook tiešraidē.

Jubilejas spēli atbalsta:

21.10.2020

Jauna gleznu izstāde “Rudens”

Bibliotēkas 2.st. līdz 30. novembrim aplūkojama izstāde “Rudens”.

Gleznas no Preiļu vēstures un lietišķās mākslas muzeja krājuma.

21.10.2020

23.oktobrī Bērnu literatūras nodaļā tikšanās ar rakstnieci un mākslinieci Agnesi Aizpurieti

23.oktobrī plkst.10:00 Preiļu Galvenās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā tikšanās ar rakstnieci un mākslinieci Agnesi Aizpurieti pasākumā „Katram savu trakumiņu”.

Grāmatas „Trakā Lapsa” un „Trakā Lapsa ceļo” ir autores debija bērnu literatūrā kā ilustratorei un tekstu autorei. Neparastās un spilgtās grāmatās sirsnīgs un mīļš humors bērniem ir savienots ar pārsteidzošu ironiju, saprotamu tikai pieaugušajiem, tāpēc tās spēj iepriecināt plašu lasītāju loku. Studijas „Rija” ir tapusi arī īsmetrāžas animācijas filma „Trakā Lapsa”, kurai Agnese Aizpuriete ir gan scenārija autore, gan režisore, gan māksliniece.

Pasākuma laikā visiem būs iespēja uzzināt vairāk gan par krāšņo grāmatu autori, gan par viņas radīto varoni Trako Lapsu, kura visus notikumus dzīvē uztver kā jautru izaicinājumu!

Pasākums notiek VKKF atbalstītā projekta "Lasītāju tikšanās ar rakstniekiem "Autoru! Autoru!""

19.10.2020

23.oktobrī literāri muzikāls pasākums "CAURI GADIEM AR DZIESMĀM UN GRĀMATĀM"

23.oktobrī plkst.13:00 Jauniešu centrā “4” literāri muzikāls pasākums CAURI GADIEM AR DZIESMĀM UN GRĀMATĀM.

Divi draugi, divi Pārdaugavas kaimiņi, kurus vieno radoša sadarbība kopš seniem studiju gadiem, joprojām atrod kopīgas dziesmas, notikumus, stāstus un jautrus konkursus, ar ko padalīties publikas priekšā.  Mazie stāsti pārvēršas dziesmu tekstos, no lielajiem top grāmatas.
Āris Ziemelis – komponists un dziesminieks , Dzintars Tilaks – radio balss un rakstnieks.
Katra tikšanās ar publiku ir kā atskaite un dalīšanās atmiņās par to, kas sastrādāts šajos gados.

Pasākumi notiek VKKF atbalstītā projekta "Lasītāju tikšanās ar rakstniekiem "Autoru! Autoru!" "

Ikgadējā akcija “Dienas bez rindām”

No š.g. 19. oktobra līdz 25. oktobrim iedzīvotājus aicina iesaistīties ikgadējā akcijā “Dienas bez rindām”, kurai šogad ir dots jauns vadmotīvs “Darīt digitāli – Tavs jaunais dzīvesveids!”

Preiļu Galvenā bibliotēka piedāvā iespēju iedzīvotājiem, kuriem nav iespējas skatīties tiešaistes seminārus savā dzīvesvietā vai darbavietā, izmantot bibliotēkas datorus, lai pilnveidotu savas zināšanas un iepazītos ar aktualitātēm šajā jomā.

Lasīt vairāk...

19.10.2020

UZMANĪBU!!!
No 14. oktobra bibliotēkas apmeklētājiem ir OBLIGĀTI jālieto sejas maska!

Šī prasība neattiecas uz bērniem līdz 13 gadu vecumam!
Būsim atbildīgi!
Paldies par sapratni!

Daira Kadiķa svečturu izstāde "Gaismas spēle"

14.10.2020

Daiļliteratūras abonementa 1.st. jauna izstāde "Fantāzija, spoki, šausmas rudens vakariem"

Tumšajiem rudens vakariem raksturīga ir ne tikai sveču gaisma, silta tējas tase un vilnas zeķes, bet arī laba grāmata. Šoreiz piedāvājam izstādi, lai pašausminātos un padrebinātos – fantastika, šausmas, spoki, fantāzija, mistika.

14.10.2020

Swedbank konsultāciju diena

16.oktobrī Swedbank aicina uz klātienes  konsultācijām.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās bibliotēkā klātienē vai  pa tālr. 29991263

09.10.2020