Kopējais skaits: 1201648

Radošā darbnīca 'Iefilmē bibliotēkā'

Kultūras informācijas sistēmu centrs ielūdz publisko bibliotēku bibliotekārus, bibliotēku lietotājus un citus interesentus uz radošo darbnīcu Iefilmē bibliotēkā piektdien, 16. maijā plkst.14.00, Centra telpās (Rīgā, Tērbatas iela 53-7), kuras laikā dalībnieki uzzinās, kā veidot video stāstus, izmantojot visminimālāko tehnisko aprīkojumu un vienkāršu programmatūru, kuras apguvei nav nepieciešams daudz laika vai īpašas datorprasmes.
Eksperti dalīsies savā pieredzē, kā viņi ir veidojuši video stāstus un multiplikācijas filmas dažādu iepriekš realizētu projektu ietvaros un kā tos veiksmīgi izmantot komunikācijā ar sabiedrību. Radošās darbnīcas laikā dalībnieki veidotas īsas video filmas, jo vislabāk saprast un iemācīties ir pašam iesaistoties un darot.
Lai pieteiktu savu dalību radošajā darbnīcā klātienē, līdz 15.maijam lūdzu rakstīt uz e-pastu: inga.niedra@kis.gov.lv. Dalībnieku skaits ir ierobežots!
Ikvienu interesentu aicinām skatīties radošās darbnīcas tiešraidi, izmantojot šo saiti. Pēc tiešraides būs pieejams radošās darbnīcas ieraksts.
Lai piedalītos radošajā darbnīcā tiešsaistē, nepieciešams:
- dators,
- interneta pieslēgums,
- austiņas un mikrofons.
Pielikumā nosūtu prezentāciju ar padomiem, kā pieslēgties radošās darbnīcas tiešraidei.
Aicinām sākt pievienošanos jau no plkst. 13.45 un pārliecināties, ka ir skaņa/austiņas/mikrofons.
Radošās darbnīcas Iefilmē bibliotēkā tiešraide un ieraksts tiks nodrošināts ar SIA Microsoft Latvia atbalstu, izmantojot programmu Microsoft Lync.
***
Radošā darbnīca Iefilmē bibliotēkā notiek radošās darbības nedēļas radi!2014 ietvaros, kuras mērķis ir informēt un izglītot Latvijas sabiedrību par radošo industriju potenciālu un attīstību, kā arī stimulēt jaunu partnerību veidošanos dizaina domāšanas kontekstā.
Vairāk par radi!2014: www.radilatvija.lv
Uz tikšanos radošajā darbnīcā!

14.05.2014