Aicinām pieteikties šī gada Eiropas Pieccīņai! Katrā posmā naudas balvas!!!
Ar saukli Apceļo Latviju, iepazīsti Eiropu! vietnēwww.eiropas5cina.lv/ aicinām pieteikties komandu spēlei Eiropas Pieccīņa. Spēles ietvaros gan virtuāli, gan pilsētas svētkos Jelgavā, Jēkabpilī, Kuldīgā, Cēsīs un Valmierā jebkurš interesents varēs piedalīties un pārbaudīt savas zināšanas par Eiropu, vienlaicīgi cīnoties par balvu fondu EUR 10 000 vērtībā.
Spēles noteiktumi paredz iespēju pieteikties vai nu vienam spēles posmam, vai visai Eiropas Pieccīņai katrā no piecām pilsētām:
- 27. maijā Jelgavā spēles tēma būs drošība;
- 8. jūlijā Jēkabpilī tēma būs ES iekšējais tirgus;
- 15. jūlijā Kuldīgā – digitālā programma Eiropai;
- 22. jūlijā Cēsīs spēles temats būs enerģētiskā savienība;
- 29. jūlijā Valmierā dalībnieki atbildēs uz jautājumiem par nodarbinātības, izaugsmes un investīciju tēmu.
Piedalīties spēlē aicināts jebkurš interesents individuāli, ja ir sasniegta pilngadība, vai izveidojot komandu divu vai vairāk cilvēku sastāvā. Svarīgi, ka komandā vismaz vienam dalībniekam jābūt sasniegušam 18 gadu vecumu. Lai pieteiktos, jāaizpilda reģistrācijas anketa vietnē www.eiropas5cina.lv/ vai jāreģistrējas spēles norises dienā jebkurā no attiecīgajā pilsētā izvietotajiem kontrolpunktiem.
Katra posma uzvarētāji balvā saņems 700 EUR, 2, vietas ieguvēji –400 EUR, bet 3. Vietas ieguvēji –300 EUR. Kopējais spēles balvu fonds ir 10 000 EUR.
Posmu starplaikā interesentiem būs iespēja iesaistīties arī virtuālajā erudīcijas spēlē interneta vietnē www.eiropas5cina.lv/ un iegūt vērtīgas balvas.
Erudīcijas spēli Eiropas Pieccīņa organizē Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā un Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā.